Wszystkie produkty

Wszystkie produkty

Alukwas Metale Nieżelazne – firma handlowo-usługowa

Alukwas to firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy jedną z wiodących firm nie tylko na opolskim, ale także na ogólnopolskim rynku. Zajmujemy się szeroko rozumianym handlem metalami kolorowymi. W skład naszej oferty wchodzą produkty z aluminium, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej, mosiądzu, brązu oraz miedzi. Posiadamy bogaty asortyment wysokiej jakości artykułów takich jak: śruby nierdzewne i kwasoodporne, rury, pręty, profile, blachy, elementy do balustrad, armaturę, artykuły żeglarskie, materiały spawalnicze oraz chemię techniczną.

Kompleksowy zakres usług

Staramy się zapewnić Państwu szeroki zakres usług od momentu zakupu aż do dostarczenia produktów. W ich skład wchodzą pomoc w wyborze artykułów, profesjonalne doradztwo, usługi cięcia na gilotynie, piłą taśmową oraz szybki i sprawny transport zakupionych towarów. Świadczymy usługi w zakresie cięcia na gilotynie, cięcia piłą taśmową oraz transport.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia, dotyczące materiałów o wymiarach niestandardowych albo nietypowych gatunków. Zespół profesjonalistów chętnie pomoże Państwu w zakupach. Duża wiedza i doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym, europejskim poziomie. Bacznie obserwując zapotrzebowanie rynku wciąż się rozwijamy i poszerzamy ofertę. Mamy nadzieję, że każdy klient znajdzie u nas poszukiwany towar, otrzyma dogodne warunki współpracy i będzie zadowolony z naszych usług.